Salon Regalia - Regalia

Salon Regalia w Gdańsku

Zobacz nasze meble i wiekowe materiały z odzysku na żywo! Zapraszamy do nowo otwartej wzorcowni w Galerii City Meble w Gdańsku. Na fali eko designu, przy silnym wsparciu pomyślnych wiatrów, prosto z Warmii dopłynęliśmy do portu nad morzem.  Zapraszamy do naszej nowo otwartej wzorcowni w Galerii City Meble w Gdańsku. Wiele osób na to czekało i nas do tego dopingowało. Postanowiliśmy to zrobić. Ahoj przygodo! Z Warmii obraliśmy kurs nad morze!

Obejrzyj wideo

Z ziemi warmińskiej nad morze

Połączyliśmy siły z bartoszycką firmą Reston i z rodzinnej Warmii ruszyliśmy do Trójmiasta.To przede wszystkim krok ku rozwojowi naszych marek, zaprezentowanie i promocja rozwiązań wnętrz opartych na naturalnych i zdrowych materiałach, kompleksowa oferta oraz szybszy i bezpośredni kontakt z inwestorami, architektami i projektantami wnętrz.

To, co najlepsze

Dom z natury wolny

Salon w gdańskiej Galerii City Meble to przestrzeń z natury wolna: od sztuczności, przetwarzalności i powtarzalności, projektowych konwenansów, szkodliwej chemii. Zapraszamy do Przestrzeni Prawdziwej Swobody do tworzenia i życia. To miejsce zupełnie inne niż wszystkie, które kojarzymy z galerią handlową. Znajdziecie się w najprawdziwszym domu, z którego nie chce się wychodzić. Od progu, a w zasadzie bramy poczujecie naturę, spokój. Zobaczycie piękne i oryginalne przestrzenie pełne prawdziwie naturalnych materiałów, oryginalnie zaaranżowanych w kuchniach, salonie, czy łazience. Ten niesamowity klimat tworzą autentyczne stare drewno z odzysku, kamień i warmińskie rzemiosło. W nadmorskiej wzorcowni REGALIA/RESTON zadbaliśmy o niepowtarzalne detale, a do ich wykonania zaproszono najlepszych. To też kolejne połączenie wrażliwości, sztuki prosto z Warmii i Trójmiasta. Naturalne, gliniane tynki na ścianach są dziełem Krzysztofa Bielika, gdańskiego projektanta wnętrz, właściciela ARTCADE Studio. Wnętrze zdobią także obrazy na jedwabiu, autorstwa malarki z Olsztyna - Marioli Żylińskiej – Jestadt. Uzyskaliśmy niepowtarzalną kompozycję, wnętrza, od których nie można oderwać wzroku. Dodatkowo, każdy mebel, każdy materiał można dotknąć, poczuć jego fakturę, o to doświadczenie zabiegało wielu naszych dotychczasowych klientów.

Naturalnie zapraszamy!

Adres

Koniecznie zapamiętajcie adres:
REGALIA/RESTON,
I piętro Galerii City Meble,
Al. Grunwaldzka 211, 80-266 Gdańsk
e-mail: salon.gdansk@regalia.eu
tel. +48 698682525

Zapraszamy na pokład!

Godziny pracy

poniedziałek: 10:00-20:00
wtorek: 10:00-20:00
środa: 10:00-20:00
czwartek: 10:00-20:00
piątek: 10:00-20:00
sobota: 10:00-20:00
niedziela: 10:00-18:00 (niedziele handlowe)
Masz pytania lub chcesz umówić się na spotkanie?
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds