HORECA - Regalia

HORECA

Naszymi salonami wystawowymi są: restauracje, kawiarnie, hotele i sklepy, których właściciele doceniają nasze wyjątkowe materiały budowlane, naturalne surowce z odzysku, ręcznie wykonane meble z długoletnią historią. Obecnie coraz większa grupa klientów poszukuje  nie tylko solidnych, pięknych mebli, ale również zwraca uwagę na ekologię i podejście marki do ochrony środowiska.

Regalia Polska Manufaktura to wysoka jakość produktu połączona z dbałością o środowisko. Mamy ogromną satysfakcję, że byliśmy pierwsi w Polsce w naszej branży. To my tworzyliśmy ten trend! Dziś meble i elementy ze starego drewna pojawiają się w hotelach i w restauracjach, a jutro będą w bankach i biurach.

Tworzymy indywidualne rozwiązania dostosowane do charakteru wnętrza zapewniając funkcjonalność i niepowtarzalny klimat, ponieważ stare drewno to idealne połączenie estetyki i ekologii. Warto mieć je w swoim domu i w swojej firmie.

Więcej o naszej realizacji w warszawskiej restauracji Szum przeczytasz na naszym blogu.

       

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds