Kuchnie ze starego drewna Regalia

Świat się zmienia, my pozostajemy
wierni tradycyjnemu rzemiosłu

Wydobywamy piękno
100-letniego drewna

To drzewo wzrastało bez pośpiechu, budując siłę w rytmie natury.
Następnie wybrane przez cieślę, stworzyło bezpieczny dom kilku pokoleń.
Po latach, uratowane przez nas przed zniszczeniem, otrzymało nowe życie, aby służyć Twojej rodzinie.

Poznaj historię

Jakość wypracowana
przez naturę

Drewno, z jakiego tworzymy Twoją kuchnię leżakowało dziesięciolecia, jest zatem odporne i niezwykle solidne. Idealnie nadaje się do zastosowania w kuchni.
Nie musisz zatem rezygnować z drewnianego blatu.
Wykończone wyłącznie naturalnym olejowoskiem drewno daje gwarancję najwyższej ochrony, ale również zachowuje swoje właściwości antybakteryjne.

Wiekowe drewno - jakość na pokolenia

Wszystkie elementy takie jak fronty, cokoły, wnętrza szafek i szuflad wykonane są w 100% z zabytkowego drewna. Dla bezpieczeństwa Twojej rodziny nie stosujemy płyt drewnopodobnych, laminatów, sklejek, które emitują szkodliwy dla zdrowia formaldehyd.

Dawniej drzewa rosły bez pośpiechu w naturalnym lesie, w optymalnych warunkach glebowych i wilgotności. Miały niewielkie przyrosty roczne wpływające na zawartość i solidność pozyskiwanego z nich surowca. Następnie były starannie wybierane przez cieślę dokładnie pod kątem ich przeznaczenia. Wycinka następowała zimą, gdy w pniu było najmniej soków, dzięki czemu zmniejszano ryzyko odkształceń. Drewno sezonowano i suszono naturalnie. Dlatego wiekowe drewno, które wykorzystujemy w naszych realizacjach, to materiał najlepszej jakości.

Zobacz więcej o drewnie

Wiekowy metal - wartość detalu

Wierzymy w nową jakość starego rzemiosła. W kwestii detali również pozostajemy wierni naszej filozofii niemarnowania. Odzyskany podczas remontów metal wykuwamy ręcznie, tworząc niepowtarzalne uchwyty, zawiasy i inne akcesoria. Wykonujemy je według Twoich potrzeb i oczekiwań. Solidność i jakość są równie ważne jak funkcjonalność. Kute ręcznie uchwyty wykonane w zgodzie z tradycyjnym rzemiosłem to oryginalność nadająca frontom Twojej kuchni wyjątkowo ekskluzywny wygląd. Twoja kuchnia może być piękna i naturalna. Może też starzeć się z wdziękiem.

Zobacz więcej o metalu

Fronty OD NOWA
To nasza nowa usługa dedykowana właścicielom mebli kuchennych Regalia. Czas płynie - to naturalne - przemeblowując rzeczywistość, odmieniając widok na wiele spraw. Tak może być z Tobą i Twoim wnętrzem. Chcesz spojrzeć na swoją kuchnię świeżym okiem? Rozumiemy to. Dlatego, jeśli planujesz zmianę wystroju wystarczy, że odmienimy fronty mebli kuchennych. Mamy już solidne podstawy – korpusy mebli ze starego drewna. Chętnie przygotujemy nowy wzór lub kolor frontów. Zaproponujemy nowe rozwiązanie, dzięki któremu kuchnia z wiekowego drewna otrzyma po raz kolejny nowe życie. Wiecie, że takie ewolucje lubimy najbardziej. Potrzebujesz odmiany, odezwij się.

Skontaktuj się z nami!

Tworzymy z pasją
Pracujemy bez pośpiechu

Kuchnia wykonana z drewna jest niezwykle mało wymagająca w codziennym użytkowaniu i łatwa w pielęgnacji. Wszystko, co jest potrzebne do konserwacji, to proste czyszczenie. Okresowa pielęgnacja naturalnymi olejowoskami pozwoli zachować piękno drewna przez dziesięciolecia.
Zwróć uwagę na towarzystwo drewnianej kuchni. To wyjątkowa ściana z płytek pochodzących z oryginalnej cegły z odzysku. Wiekowy metal wykorzystany w hokerach, cegłę i drewno w tych meblach kuchennych łączy wiele - historia o życiu ludzi, rzemiośle sprzed wieków, utracie znaczenia oraz odzyskaniu wartości, przyszłości w Regalia i w Twoim domu.

Zobacz więcej szczegółów

Projekt stworzony na miarę

Kuchnia to serce Twojego domu - w dobie szybkich zmian posiadanie miejsca, które jest bezpieczne i żyje własnym, spokojnym rytmem, jest bezcenne.

Tworzymy z pasją i bez pośpiechu. Wykonujemy meble według indywidualnych oczekiwań. Wierzymy, że Twój dom zasługuje na wyjątkową i funkcjonalną kuchnię.

Solidne rzemiosło i wiekowy surowiec nie pozwalają na zastosowanie kompromisów. Wnętrza szafek i szuflad są profesjonalne tak samo jak fronty czy blaty.

Personalizacja wnętrz i przegród szafek, od prostych i uniwersalnych rozwiązań po bardziej wyrafinowane, jest naszym standardem. Wszystko wykonane w zgodzie z solidnym rzemiosłem i nienaganną jakością.

Profesjonalne wnętrza szafek i szuflad sprawiają, że składniki, przybory kuchenne są zawsze pod ręką. Na zamówienie wyposażamy wnętrza naszych drewnianych kuchni we wkładki, przegródki oraz specjalne moduły segregujące. Porządek i przejrzystość są równie ważne jak ergonomia.

Twoją kuchnię tworzy zespół zaufanych i doświadczonych projektantów.

Twoja zdrowa kuchnia stanie się sercem wielopokoleniowej rodziny

Prawdziwa ekologia

Kochamy drewno. A jeszcze bardziej kochamy stare, wiekowe drewno.
Jesteśmy dumni, że do powstania Twojej kuchni nie zetniemy ani jednego drzewa.

Dzięki najwyższym standardom estetyki, rzemiosła i filozofii niemarnowania inspirujemy coraz więcej ludzi do prowadzenia zrównoważonego stylu życia.

Twój dom, Twoja kuchnia, Twoje meble mogą być całkowicie nieszkodliwe. Wykończone ekologicznymi olejowoskami drewno jest bezpieczne dla Ciebie i Twoich domowników.

Tworzymy harmonijne wnętrza utrzymane w równowadze z naturą.

Zobacz więcej

Historia zamknięta w drewnie

Przełom XVII i XVIII to początek historii - natura zaczyna tworzyć Twoje meble. Wyobraź to sobie. Ten moment kiełkowania drzewa, które ponad 100 lat temu zostanie wykorzystane do budowy domostwa Twoich przodków. Upłyną lata, przeminie kilka pokoleń, a wiekowe drewno otrzyma nowe życie w Twoim domu.
Stwórz wymarzoną kuchnię z duchem przeszłości w nowoczesnym wzornictwie.
Historia drzew mających swój początek w XVII w. będzie kontynuowana przez kolejne pokolenia.

Poznaj historię Twojej kuchni

Zainspiruj się.
Zajrzyj do naszych wnętrz.

Tworzymy miejsca, w których duch historii i nowoczesność spotykają się pod jednym dachem. Historyczne drewno, tradycyjne rzemiosło, dom w zgodzie z naturą.
Zobacz więcej naszych realizacji

Regaliowi bohaterowie

Co było dla nich ważne tworząc wymarzoną kuchnie?
Jakie mieli obawy? Jak prezentuje się kuchnia z historycznego drewna w nowoczesnym domu?

Bądź naszym ambasadorem

Nasz sposób na dobre i zdrowe życie

Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds