Produkty

Stoły, stoliki, ławy

Stół industrialny ze starego drewna
Stół industrialny ze starego drewnaStół industrialny ze starego drewnaStół industrialny ze starego drewnaStół industrialny ze starego drewnaStół industrialny ze starego drewnaStół industrialny ze starego drewnaStół industrialny ze starego drewnaStół industrialny ze starego drewna

Stół industrialny ze starego drewna

Regalia to jedyna firma w Europie (poza Europą jeszcze nie sprawdziliśmy :)) produkująca meble wyłącznie ze starego drewna i metalu z odzysku. Przy głębokich wżerach czyszczenie ręczne (nie wykonujemy piaskowania, żeby nie zniszczyć patyny) 1mb płaskownika trwa nawet 90 min. (tyle ile trwa mecz piłki nożnej) pracy naszego rzemieślnika. Dlaczego to robimy, skoro można kupić gotowy płaskownik  w hurtowni? Najważniejszy powód to efekt, ale również głębokie przekonanie, że warto chronić (a nie wyrzucać) i nadawać nowe życie kawałkom metali, które często były wykonane ręcznie przez kowali ponad 100 lat temu. Jeśli je dziś przetopimy, to już ich nigdy nie odtworzymy.
Jesteśmy dumni, że nie znajdziecie w naszym meblu kawałka młodego drewna i nowego metalu.

Na zdjęciu nr 4 zobaczycie logo, które nasz rzemieślnik wybija w kuźni. Oczywiście używamy do tego starej blachy. Stół z bliska można zobaczyć w Moodro w Katowicach.

Wymiary: długość - 200, szerokość - 90, wysokość - 115, grubość blatu - 5 cm

 

ZAPYTANIE

Link do produktu

Wymiary: długość - 200, szerokość - 90, wysokość - 115, grubość blatu - 5 cm


Potrzebny wymiary