Produkty

Komody, szafki i konsole

meble-industrialne-szafka-rtv-ze-starego-drewna-i-metalu
meble-industrialne-szafka-rtv-ze-starego-drewna-i-metalumeble-industrialne-szafka-rtv-ze-starego-drewna-i-metalumeble-industrialne-szafka-rtv-ze-starego-drewna-i-metalumeble-industrialne-szafka-rtv-ze-starego-drewna-i-metalumeble-industrialne-szafka-rtv-ze-starego-drewna-i-metalumeble-industrialne-szafka-rtv-ze-starego-drewna-i-metalumeble-industrialne-szafka-rtv-ze-starego-drewna-i-metalumeble-industrialne-szafka-rtv-ze-starego-drewna-i-metalu

Szafka rtv wisząca

Blat wykonaliśmy ze starego drewna ręcznie ciosanego. Ważył 90 kg. Dobrze, że nasi Klienci mieszkają na parterze :). Oprócz pięknego blatu wykonaliśmy również metalowy element szafki rtv, oczywiście z metalu z odzysku. Dzięki temu, że jest ażurowy możemy swobodnie używać pilotów od różnego rodzaju dekoderów. Drugą zaletą metalowej skrzynki jest to, że nie widać tych nowoczesnych urządzeń, które rzadko są ozdobą naszych domów.

Oprócz wyjątkowego efektu, dodatkową, czasami niedostrzeganą, wartością starego drewna jest trudność jego zniszczenia. Nawet jak zdoła uszkodzić je nam jakieś domowy pupil, to po przetarciu woskiem mebel zyskuje na wartości. Dobrze wykonany mebel ze starego drewna może już na zawsze być ozdobą w naszym domu, bo zawsze będzie świetnie wyglądał. Kupowanie mebli ze starego drewna jest na pewno postawą ekologiczną. I można je przeskazać potomnym - i np. z takiej szafki będzie można wykonać stół (oczywiście w firmie Regalia).

Wymiary: szerokość - 336, głębokość - 55, grubość - 8 cm

 

ZAPYTANIE

Link do produktu

Wymiary: szerokość - 336, głębokość - 55, grubość - 8 cm


Potrzebny wymiary