Stare drewno w łazience: Elegancja i Tradycja | Regalia

Stare drewno w nowoczesnej łazience

Stare drewno w łazience Łazienka ze starego drewna REGALIA Polska Manufaktura REGALIA Polska Manufaktura REGALIA Polska Manufaktura REGALIA Polska Manufaktura

To jedna z naszych ulubionych realizacji łazienkowych, ponieważ jest w niej dużo ciepła, charakteru i uroku. I choć armatura ma swój czar, wierzymy, że nie byłaby w stanie tak zaczarować bez starego drewna wokół. To ono wprowadza ten niepowtarzalny klimat wyczuwalny już na zdjęciu.

 

Stare drewno w łazience

Komoda łazienkowa ze starego drewna – korpus, półki i fronty. Tu nic nie udaje natury, tu wszystko jest naturą. Komoda o konstrukcji ramowo-skrzyniowej, ze starannie zachowaną starą powierzchnią Ręcznie Rżniętą, która pięknie zdobi wnętrze, zachowując przy tym najwyższe walory użytkowania. Zgodnie z potrzebami klientów, w górnej części zamontowaliśmy szuflady – na to, co do ukrycia, a w dolnej szeroką półkę – na to, co może pozostać bez tajemnicy. W dotarciu do tego, co w środku  pomagają metalowe uchwyty wykonane, jak niezmiennie w naszym przypadku, wyłącznie z metalu z odzysku. Precyzyjnie odczyszczony, zabezpieczony i przygotowany do dalszego życia, niezłomny jest również w wilgotnej łazience. 

Kosmetyki, ręczniki, zapas papieru – zmieści się wszystko. Zwiększona głębokość blatu komody praktycznie i z wdziękiem oddziela różne przestrzenie we wnętrzu.

Właściciele komody i ci, którzy chcieliby mieć podobne, nie muszą się martwić o drewno w łazience. Stare drewno w łazience stawi czoła wyzwaniu wilgoci. Zabezpieczone naturalnymi olejowoskami, które wnikają głęboko w strukturę drewna, jednocześnie pozwalając drewnu oddychać, może cieszyć oczy, serce i duszę. 

W łazience również ramą lustra ze starego drewna, które odbija piękno Twoje, wnętrza i starego drewna. A pod nim drewniana półka jako – w tej aranżacji jako stojak na kran, ale i mydło, nawet to zraszane w użytkowaniu. 

Łazienkę cudownie zdobią i niezwykle ocieplają parapety ze starego drewna z powierzchnią Ręcznie Rżniętą, które wraz z wyposażeniem „REGALIA” potęgują zachwyt, który wzmaga już od samego wejścia – przez drzwi ze starego drewna.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o łazienkach „REGALIA Polska Manufaktura”, zapraszamy na naszego bloga: https://regalia.eu/blog/. Wpis o łazienkach: https://regalia.eu/gdzie-krol-piechota-chodzil-a-ja-szalenie-biegalem-czyli-bajeczne-lazienki-regalia/.

 

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds