Kawałek po kawałku - stare drewno w sypialni i pokoju dziecięcym - Regalia

Kawałek po kawałku – stare drewno w sypialni i pokoju dziecięcym

To jedna z tych realizacji, gdzie jesteśmy częścią szerszej koncepcji naszych klientów. Nie w każdym elemencie i nie w stylistyce domu ze starego drewna, ale gdzie pięknie dopełniamy wcześniej stworzone wnętrze. I to również rozumiemy – czasami nie jest to czas remontu, czasami  są to początki z nami, a czasami klienci najzwyczajniej mają inny pomysł na swoje miejsce na ziemi. I takie koncepcje także lubimy. Bo wiemy, że to dobry początek jest ważny. I wiemy, ze najczęściej to tylko początek, bo nasze stare drewno uzależnia.

Jesteśmy tutaj w pokoju dziecięcym. Piękna gruba stara belka umiejętnie oddziela część z łóżkiem od części z zabawkami. To jedno z możliwych zastosowań naszych starych belek i desek – wytyczanie przestrzeni w większym lub mniejszym wnętrzu. Pozwala nam poczuć, że umiemy gospodarować przestrzenią pokoju i swoją, bo czasem warto stawiać granice. Również te w zabawie i odpoczynku – od samego początku życia dziecka. Bo z doświadczenia wiemy, że w życiu z REGALIĄ jest to trudne. 

W tym domu weszliśmy również do sypialni. I choć nie do łóżka, to widać nas w naszej kultowej sielskiej ławce ze starego drewna. Nie dostrzeżesz ni gwoździa, wszystko wspaniale drewniane. Jej konstrukcja to siedzisko na czterech skośnych nogach, wspartych łączynami dolnymi – dla jeszcze bezpieczniejszego siedzenia i jeszcze większej sielskości. o ostatnie udało się do tego stopnia, że gdy patrzysz na ławkę, to czujesz zapach drewna i łąki. Nawet jeśli pościel nie byłaby w kwiaty. To ławka cudów. Położysz na niej książkę, szlafrok, narzutę albo legowisko kota. Czymkolwiek jej nie zagracisz, będzie uroczo.

Obok łóżka stolik nocny ze starego drewna – piękny kawał  drewnianego blatu osadzony na metalowej podstawie z łączynami górnymi. Metal w naszej Manufakturze jest również z odzysku. Taki stolik nocny mocarnie utrzyma lampkę, książkę i kilogram ulubionych cukierków.

A do tego raju prowadzą majestatyczne drzwi ze starego drewna. Grube dechy z metalowym uchwytem. Można by wchodzić i wychodzić, tak jest magicznie.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds