Stare belki i drzwi – odzyskane drewno z historią w domu

Dobre wejście, czyli ze starego drewna, stare belki i drzwi

Nie ma to jak dobre wejście!

Stare belki i drzwi

Otoczone starymi belkami z odzysku z powierzchnią Ręcznie Ciosaną. Stare belki w różnych rolach: wtopione w elewację budynku, stanowiące konstrukcję zadaszenia albo użyte do stworzenia balustrady na wejściu, tarasie, werandzie. Wiele, a to i tak tylko niektóre możliwości wykorzystania starych belek. 

Stare belki to najstaranniej wybrane przed stu laty drzewa, następnie ręcznie ociosane przez ówczesnych cieśli, a potem przez nas odzyskane i precyzyjnie oczyszczone. Dzięki szczególnym umiejętnościom naszych rzemieślników zachowana została ich stuletnia patyna i wszystko, co na natura na nich namalowała. Podkreślają charakter wnętrza i domu. Fantastycznie przywołują pamięć o starych domach, z którymi mamy najlepsze, ciepłe wspomnienia, ale też doskonale eksponują przestrzenie nowoczesne.

A w tym wszystkim – piękne drzwi ze starego drewna. Klimatyczne, bo z autentycznie naturalnego surowca, odzyskanego ręcznie i starannie przygotowanego do nowego życia. Nowoczesne, bo zgodnie z wyposażeniem właścicieli wyposażone we współczesne okucia, zamki i klamkę. Nie zabrakło w nich też szyby w górnej części – okna na gości, pogodę i świat. I nostalgiczne – bo przywołują ciepłe wspomnienia. Drzwi o konstrukcji ramowej, z urozmaiceniem. Rama to grube dechy z powierzchnią Ręcznie Rżniętą. Ale dech poziomych jest więcej – dla złamania stylu, wysokości i monotonii. Od dołu obramowanie wypełnione deskami poziomymi, wyżej pionowymi, a od góry oszkleniem. Drewno na całej powierzchni drzwi to stare drewno klejone z trzech warstw – tak, by konstrukcja była mocna, solidna i nie ulegała wypaczeniom. Drzwi osadzone na ościeżnicy ze starego drewna. Całość dopełnia drewniana framuga. Wszystko wspólnie tworzy wspaniały efekt. 

Mamy też inne. Jak kultowe „zetki”. A stworzymy jakiekolwiek sobie wymarzyłeś. 

 

 

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds