Z rodzinnej Warmii do Trójmiasta - Regalia

NA FALI EKO DESIGNU. Pierwsza w Polsce wzorcownia Regalia Polska Manufaktura i Reston Stone Desing już otwarta w Galerii City Meble w Gdańsku

02/10/2023, dodany przez: Regalia

Marki Regalia Polska Manufaktura i RESTON Stone Design połączyły siły, i z rodzinnej Warmii ruszyły do Trójmiasta, wspólnie otwierając salon w Galerii City Meble. To przede wszystkim krok ku rozwojowi obu firm, zaprezentowanie i promocja rozwiązań wnętrz opartych na naturalnych i zdrowych materiałach, kompleksowa oferta oraz szybszy i bezpośredni kontakt z inwestorami, architektami i projektantami wnętrz.  Zapraszamy!

Z ZIEMI WARMIŃSKIEJ NAD MORZE

Obie marki pochodzą z Warmii. Regalia Polska Manufaktura wytwarzająca meble i elementy aranżacji wnętrz wyłącznie z materiałów z odzysku, od 13 lat działa w odremontowanej oborze siedliska w Studnicy. RESTON Stone Design to bartoszycka rodzinna firma kamieniarska zajmująca się obróbką kamienia naturalnego, założona w 1999 roku.

W ostatnim roku marki nawiązały współpracę, realizując wspólnie przede wszystkim projekty kuchni.  Szukaliśmy kogoś, kto naturalnym kamieniem w doskonały sposób przygotowanym i idealnie wykrojonym, dopełni nasze realizacje mebli kuchennych z wiekowego drewna. Zależało nam na autentyczności materiału, najwyższej jakości jego obróbki, a także kompleksowości usługi – takiej najwygodniejszej dla klienta. Taką gwarancję dał nam RESTON. W tej chwili mamy na koncie kilkanaście wspólnych realizacji, których efekty zachwycają inwestorów łącząc piękno i funkcjonalność – komentuje Wojciech Sobierański, założyciel i twórca Regalia Polska Manufaktura.

Realizacje Regalia Polska Manufaktura i RESTON

DOM Z NATURY WOLNY

Salon w gdańskiej Galerii City Meble to przestrzeń z natury wolna: od sztuczności, przetwarzalności i powtarzalności, projektowych konwenansów, szkodliwej chemii.

Zapraszamy do Przestrzeni Prawdziwej Swobody do tworzenia i życia. To miejsce zupełnie inne niż wszystkie, które kojarzymy z galerią handlową. Znajdziecie się w najprawdziwszym domu, z którego nie chce się wychodzić. Od progu, a w zasadzie bramy poczujecie naturę, spokój. Zobaczycie piękne i oryginalne przestrzenie pełne prawdziwie naturalnych materiałów, oryginalnie zaaranżowanych w kuchniach, salonie, czy łazience. Ten niesamowity klimat tworzą autentyczne stare drewno z odzysku, kamień i warmińskie rzemiosło.

TO, CO NAJLEPSZE

W nadmorskiej wzorcowni REGALIA/RESTON zadbano o niepowtarzalne detale, a do ich wykonania zaproszono najlepszych. To też kolejne połączenie wrażliwości, sztuki prosto z Warmii i Trójmiasta. Naturalne, gliniane tynki na ścianach są dziełem Krzysztofa Bielika, gdańskiego projektanta wnętrz, właściciela ARTCADE Studio. Wnętrze zdobią także obrazy na jedwabiu, autorstwa malarki z Olsztyna – Marioli Żylińskiej – Jestadt.

Uzyskaliśmy niepowtarzalną kompozycję, wnętrza, od których nie można oderwać wzroku. Dodatkowo, każdy mebel, każdy materiał można dotknąć, poczuć jego fakturę, o to doświadczenie zabiegało wielu naszych dotychczasowych klientów – mówi Wojciech Sobierański.

PRZESTRZEŃ PEŁNA INSPIRACJI

W przestrzeni, w której powstała nowa wzorcownia wcześniej swoje stałe miejsce mieli architekci, projektanci. I w tej kwestii nic się nie zmieniło. Każdy twórca znajdzie u nas miejsce na kawę, pracę, rozmowę, inspirację. Wiemy z doświadczenia, że takie aktywne współistnienie to samonapędzająca się machina. Kreatywność otwiera głowę, pozwala na swobodę i wolność twórczą, odrzuca sztywne ramy i wtedy rodzą się wielkie rzeczy. Naturalne materiały w naszej gdańskiej wzorcowni tylko w tym pomogą. Oprócz codziennego wsparcia projektowego, technicznego, cyklicznie będziemy organizować szkolenia, spotkania z niezwykłymi osobowościami świata wzornictwa, architektury i projektowania wnętrz, rzemiosła. Zależy nam na poszerzaniu grona architektów, których wartością także wśród ich klientów, będzie podążanie drogą natury, ekologii i wnętrz autentycznych,  prawdziwie przyjaznych człowiekowi – podkreśla założyciel Regalia Polska Manufaktura.

NATURALNIE ZAPRASZAMY!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds