Sypialnia ze starego drewna - jak drewno ożywia biel - Regalia

Sypialnia ze starego drewna – jak drewno ożywia biel

To realizacja, która pokazuje, że czasami wystarczą białe ściany i biały kaloryfer, a REGALIA zrobi resztę.

Sypialnia, w której centralnym punktem jest łóżko. Co jest dość oczywiste. Ale nie zawsze tak oczywiste jest to, że łóżko robi wrażenie. To wspaniałe łóżko zbudowane jest  całości ze starego drewna. Rama, nogi i wezgłowie to grube stare belki, tworzące konstrukcję łóżka. Pomimo że z wiekowej sosny, to silne jak dąb. Wezgłowie tworzą ułożone do siebie równolegle i jedna nad drugą belki, co po pierwsze harmonizuje z podstawą łóżka, a po drugie sprawia, że nie trzeba dodatkowych poduch. Wystarczy się oprzeć albo użyć tych do spania. Stare beli to grube, Ręcznie Ciosane bele -z takiego łóżka trudno wstawać, a jeszcze trudniej spać. Choć na taką podłogę mogłoby być nawet przyjemnie.

Podłoga ze starych desek to nasze Deski Podłogowe – Spichlerzowe – Lite. Unikatowe piękno naturalnych desek podłogowych wprowadza harmonię do każdego wnętrza. Jakość wiekowego drewna nadaje wnętrzu niezwykle przytulny charakter. Deski wykonane są z rdzenia oryginalnych starych belek. Wiekowe drewno charakteryzuje się lepszą twardością i odpornością na ścieranie niż deski nowe lub postarzane, ponieważ ma większą gęstość słojów i jest żywiczne. Nasze deski podłogowe ze starych belek są heblowane i poddawane specjalnej strukturyzacji. Dzięki czemu chodząc boso po takiej podłodze, wyczuwa się słoje drewna. Deski posiadają pióro-wpust i są przygotowane do nałożenia olejów czy wosków. A przy tym pięknie współgrają z łóżkiem – i parapetem.

Parapet ze starego drewna to piękno samo w sobie. Z powierzchnią Ręcznie Rżniętą, spatynowaną, naturalnie wyrzeźbioną przez życie. Sprawia, że znaczenie słów „okno na świat”nabiera mocniejszego znaczenia, bo chciałoby się przez nie gapić bez końca. A w słoneczny dzień nawet z zewnątrz w stronę parapetu.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds