Zapraszamy na targi w Olsztynie - Regalia

Zapraszamy na targi w Olsztynie

10/10/2019, dodany przez: Regalia

Takie okazje trzeba wykorzystywać. 12 i 13 października klientów i przyszłych klientów z Olsztyna oraz okolic zapraszamy na Targi HOME DESIGN, podczas których będzie można odwiedzić stoisko naszej manufaktury.

„Targi HOME DESIGN to impreza realizowana razem z Targami Nieruchomości & Budowa Domu” – czytamy na stronie internetowej organizatora październikowych targów. – „Jest to wydarzenie, w którym uczestniczą producenci i dystrybutorzy dekoracji, mebli wypoczynkowych oraz kuchennych, branża łazienkowa, branża kamieniarska, branża oświetleniowa, stolarze, architekci wnętrz, przedstawiciele branży dekoracyjnej, sektor interior, oferujący podłogi i drzwi, stiuki, farby, tapety oraz inne materiały wykończeniowe.

Targi Home Design to płaszczyzna porozumienia pomiędzy klientami poszukującymi modnych rozwiązań dla domu, a firmami dysponującymi pełną paletą produktów wnętrzarskich, zgodnymi z aktualnymi trendami na 2020 rok!”.

Stoisko Regalii znajdziecie tego dnia w olsztyńskiej hali Uranii przy Al. Piłsudskiego. Poza małymi folderami z opisem naszej firmy, każdy odwiedzający będzie mógł liczyć na drobny upominek i specjalną… pocztówkę z kodem rabatowym do wykorzystania podczas najbliższych zakupów w naszym sklepie internetowym. Najbardziej zainteresowanym przekażemy natomiast nasze wyjątkowe katalogi.

Poza klientami indywidualnymi do odwiedzenia naszego serdecznie zapraszamy również architektów i projektantów wnętrz, właścicieli i menadżerów lokalów gastronomicznych i obiektów turystycznych oraz deweloperów.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds