Stuletnie belki i deski wypalone słońcem w sypialni marzeń - Regalia

Stuletnie belki i deski wypalone słońcem w sypialni marzeń

07/04/2016, dodany przez: Regalia

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Warto więc posłać tak, żeby spać jak król. Meble w sypialni mają zatem podwójna funkcję – powinny nie tylko cieszyć oko, ale też gwarantować wygodę i zdrowy sen.
Najważniejsze jest łóżko. Najlepiej, żeby było wykonane z autentycznie ekologicznego materiału, który nie został powleczony żadnym środkiem chemicznym. Po co wdychać przez sen opary z chemicznego impregnatu, lakieru lub bejcy, jeśli można wybrać łóżko ze starego drewna zabezpieczonego naturalnym olejem na bazie pszczelego wosku? Zobaczcie, jak wygląda takie łóżko, wykonane z ręcznie ciosanych belek odzyskanych ze stuletniego spichlerza.

łóżko ze starych belek

 

Oczywiście, nie każdy lubi ciężkie, solidne wezgłowia z belki. Dla tych, którzy mają chęć na coś innego, polecam rozwiązanie następujące – wezgłowie ze starych desek wypalonych przez słońce. Czyż to nie jest sypialnia marzeń?
stare drewno w sypialni
Do łóżka ze starego drewna najlepiej pasuje szafka nocna z rdzenia starych belek, której szufladę zdobi front ze starej deski. Prostota i elegancja tej szafki sprawia, że będzie ona pasować do każdego wnętrza – zarówno rustykalnego, jak też nowoczesnego.
półka na lampkę nocną

 

A teraz coś dla naszych milusińskich. Uwaga! Uwaga! Oto kołyska ze starego drewna wykonana na wzór kołyski z lat 30-tych ubiegłego wieku. Warto wiedzieć, że kołysanie dziecka ma zbawienny wpływ na jego rozwój. To naturalna metoda pobudzania układu przedsionkowego mózgu. Kołysane dziecko nie tylko czuje się bezpieczne i lepiej śpi, ale przede wszystkim szybciej rozwija się u niego koordynacja ruchowa i wyobraźnia przestrzenna. Kołyska ze starego drewna to najlepszy prezent dla Waszego maluszka.
drewniana kołyska

 

Możecie również wybrać łóżeczko z regulowanym stelażem pod materac i komodą na niezbędne akcesoria. Najważniejsze, że łóżeczko jest w pełni ekologiczne i wygodne zarówno dla maluszka, jak i dla rodziców.
łóżeczko z drewna

 

Każdy może mieć sypialnię, w której łóżko z ciosanej belki zdobi wezgłowie ze starych desek, a ciepłe światło lampki nocnej pada na szafkę z rdzenia stuletniej belki. Każdy może swojemu maluszkowi podarować kołyskę ze starego drewna lub łóżeczko z komodą. Bo Regalia Polska Manufaktura dba o każdego, kto chciałby mieć sypialnię jak marzenie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds