Salony wystawowe

Kawiarnie

Stół industraialny ze starego drewna
Bar ze starego drewna dębowegoBar ze starego drewna dębowegoHoker industrialny z metalu z odzyskuHoker industrialny z metalu z odzyskuRegał industrialny ze starego drewna i metalu z odzyskuRegał industrialny ze starego drewna i metalu z odzyskuBlat ze starego drewnaBlat ze starego drewna

Slow Coffee - Olsztyn

Kawiarnia Slow Coffee w Galerii Warmińskiej odniosła zdecydowany sukces - między innymi dlatego, że właściciele od początku postawili na wysoką jakość, zarówno wystroju, jak i oferowanych swoim klientom produktów. Cieszymy się, że mogliśmy pokazać w tym projekcie, że meble Regalia świetnie konweniują z eleganckim wystrojem. Nasze meble to stół, stoliki, stół barowy, bar (elementy ze starego dębu), regały, donice, fronty szafek i ramy. Oprócz starego drewna, użyte w produkcji elementy metalowe są również  z odzysku (nawet łańcuchy, na których zawieszone są ramy z menu).

Każdy nasz mebel powstaje z materiałów wyłącznie z odzysku pozyskanych i odczyszczonych ręcznie z najwyższą starannością i dbałością o środowisko naturalne.

Wymiary: wykonywane na zamówienie

 

ZAPYTANIE

Link do produktu

Wymiary: wykonywane na zamówienie


Potrzebny wymiary