Salony wystawowe

Salony

Salon fryzjerski Cut Mission - Warszawa
Salon fryzjerski Cut Mission - WarszawaSalon fryzjerski Cut Mission - WarszawaSalon fryzjerski Cut Mission - WarszawaSalon fryzjerski Cut Mission - WarszawaSalon fryzjerski Cut Mission - WarszawaSalon fryzjerski Cut Mission - WarszawaSalon fryzjerski Cut Mission - WarszawaSalon fryzjerski Cut Mission - Warszawa

Salon fryzjerski Cut Mission - Warszawa

Po co idziemy do przysłowiowego fryzjera - panie odpowiedzą, żeby wypocząć, zrelaksować się, po lepszy humor itp., panowie - żeby się ostrzyc :).

Cutt Mission to salon fryzjerski znajdujący się przy ulicy Grzybowskiej 47a w Warszawie i oferuje coś więcej, bo przebywanie w otoczeniu przedmiotów z historią. Możecie Państwo zobaczyć i dotknąć różne elementy starego drewna w postaci belek, desek, parapetów, półek, szafek czy stolika.

Wierzchnie okrycie wieszacie na wieszak, który wykonaliśmy z grubej deski z warmińskiego molo oraz śrub pochodzących z konstrukcji dachowych budynków z początku zeszłego wieku.

Nawet w czasie siedzenia na wygodnym fotelu opieracie nogi o 100-letnią ręcznie ciosaną belkę. Nie ma takiego drugiego salonu!

PS. Zapytajcie właściciela, pana Pawła, o historię montażu parapetów... Wtedy to nie było śmieszne. :)

Wymiary:

 

ZAPYTANIE

Link do produktu

Wymiary:


Potrzebny wymiary