Produkty

Komody, szafki i konsole

meble drewniane komoda łazienkowa drewniana ze starego drewna
meble drewniane komoda łazienkowa drewniana ze starego drewnameble drewniane komoda łazienkowa drewniana ze starego drewnameble drewniane komoda łazienkowa drewniana ze starego drewnameble drewniane komoda łazienkowa drewniana ze starego drewnameble drewniane komoda łazienkowa drewniana ze starego drewnameble drewniane komoda łazienkowa drewniana ze starego drewna

Komoda łazienkowa ze starego drewna

Ta piękna komoda pojechała do pasjonaty starego drewna - p. Tomasza. Stoi w salonie łazienkowym na poddaszu starej kamienicy w samym centrum Torunia.

Do produkcji jej dobraliśmy belki ręcznie ciosane, które stały się nogami, belki ręcznie rżnięte, któe zamieniliśmy w blaty i pięknie sfatygowane drewno z podłogi starego spichlerza, które dziś jest frontami szuflad. Przyznacie, że komoda wygląda imponująco. Nawet  gwoździe do ozdoby szuflad są z początku zeszłego wieku, i w związku z tym są ręcznie kute.

Jedyną nową rzeczą w komodzie są zainstalowane w szufladach wygodne prowadnice firmy Hettich, typu push-to-open. Dzięki takiemu systemowi niepotrzebne są uchwyty.

Blat górny ma grubość 5 cm, dolny 4 cm.

Oświadczenie Producenta

Wymiary: szerokość - 150, głębokość - 50, wysokość - 80 cm

 

ZAPYTANIE

Link do produktu

Wymiary: szerokość - 150, głębokość - 50, wysokość - 80 cm


Potrzebny wymiary