Produkty

Komody, szafki i konsole

barek drewniany ze starego drewna ręcznie ciosanego
barek drewniany ze starego drewna ręcznie ciosanegobarek drewniany ze starego drewna ręcznie ciosanegobarek drewniany ze starego drewna ręcznie ciosanegobarek drewniany ze starego drewna ręcznie ciosanegobarek drewniany ze starego drewna ręcznie ciosanegobarek drewniany ze starego drewna ręcznie ciosanegobarek drewniany ze starego drewna ręcznie ciosanegobarek drewniany ze starego drewna ręcznie ciosanego

Barek z ręcznie ciosanego drewna

Barek znalazł swoje miejsce w pięknym domu nad jeziorem. Ze względu na swą masę raczej powinniśmy nazwać go barem :). Stworzyliśmy projekt wraz właścicielami. Wykonany jest z drewna ręcznie ciosanego i starych desek "wypalanych przez słońce".

Na ręcznie ciosanych nogach widoczne są oznaczenia ciesielskie, dzięki którym przedwojenny cieśla mógł zorientować się jaka belka gdzie powinna być zamontowana. Najpierw cieśla tworzył konstrukcję dachową na ziemi, oznaczał cyframi rzymskimi, następnie rozkładał ją i wciągał z pomocnikami na mury, gdzie składał ją wg wcześniej oznaczonej numeracji.

Z jednej strony znajdują się szuflady i szafki, w którym przechowywane jest szkło i inne akcesoria ;) do obsługi baru. Oczywiście jak zwykle nie poszliśmy na łatwiznę i uchwyty wykonaliśmy z metalu z odzysku, używając do tego naszej kuźni.

Na jednym ze zdjęć widoczne są również hokery.

Wymiary: 150

 

ZAPYTANIE

Link do produktu

Wymiary: 150


Potrzebny wymiary