Produkty

Stoły, stoliki, ławy

meble industrialne stolik ze starego drewna i metalu z odzysku
meble industrialne stolik ze starego drewna i metalu z odzyskumeble industrialne stolik ze starego drewna i metalu z odzyskumeble industrialne stolik ze starego drewna i metalu z odzyskumeble industrialne stolik ze starego drewna i metalu z odzyskumeble industrialne stolik ze starego drewna i metalu z odzyskumeble industrialne stolik ze starego drewna i metalu z odzyskumeble industrialne stolik ze starego drewna i metalu z odzyskumeble industrialne stolik ze starego drewna i metalu z odzysku

Stolik na kółkach z drewna i metalu

Stolik służy klientkom i klientom salonu fryzjerskiego Cut Mission w Warszawie. Sympatyczny właściciel Pan Paweł dał nam wolną rękę w tworzeniu tego mebla. Oprócz starej deski, wylorzystaliśmy oczewiście metal z odzysku. Szczególnie na powierzchni starych prętów widać upływ czasu.

Jeśli chcecie Państwo zobaczyć nie tylko stolik, ale różne stare elementy wystroju wnętrza, zapraszamy do salonu fryzjerskiego Cut Mission,w którym klient w czasie strzyżenia opiera nogi o 100-letnią belkę. Nie ma takiego drugiego salonu w Warszawie!

Oświadczenie producenta

Wymiary: długość - 65, szerokość - 40, wysokość - 50 cm

 

ZAPYTANIE

Link do produktu

Wymiary: długość - 65, szerokość - 40, wysokość - 50 cm


Potrzebny wymiary