Produkty

Inne

drewniany wieszak ze starego drewna i metalu
drewniany wieszak ze starego drewna i metaludrewniany wieszak ze starego drewna i metaludrewniany wieszak ze starego drewna i metaludrewniany wieszak ze starego drewna i metaludrewniany wieszak ze starego drewna i metaludrewniany wieszak ze starego drewna i metaludrewniany wieszak ze starego drewna i metaludrewniany wieszak ze starego drewna i metalu

Wieszak ze starej deski i śrub

Wieszak to połączenie dechy pochodzącej z przedwojennego olsztyńskiego molo oraz elementów wykonanych ręcznie z metalu z odzysku. Wszystkie metalowe elementy oczyszczono z rdzy i zabezpieczono bezbarwnym środkiem przed rdzewieniem. Ich kolor jest autentycznie stary – nie są malowane żadną farba, ani postarzane. Nie udają starości, po prostu są stare!
Deska ma naturalnie szarawy odcień i jest zabezpieczona wysokiej jakości bezbarwnym, naturalnym olejowoskiem. Będąc elementem pomostu służyła jako wzmocnienie konstrukcji pod kładką, po której chodzili plażowicze aż do 2011 r. Przez wiele dziesiątków lat obmywana była przez wodę z jeziora i stąd jej szarawy odcień.
Nie ma dwóch takich samych wieszaków. Każdy zakupiony wieszak będzie niepowtarzalny różniąc się kształtem desek, które ręcznie okorowywano i cięto ręczną piłą przed wojną.

Elementy metalowe również mogą się nieznacznie różnić, ponieważ są łączone ręcznie przez rzemieślników naszej Manufaktury. Wykorzytaliśmy do wykonania wieszaka stare śruby kute ręcznie, które służyły do skręcenia konstrukcji dachu.
Wieszak stanie się ozdobą każdego wnętrza, zarówno rustykalnego – harmonizując z ciepłymi elementami takiego wnętrza, jak i nowoczesnego – kontrastując z prostymi i chłodnymi powierzchniami i materiałami. Nawet uchwyty do zawieszenia wieszaka wykonaliśmy własnoręcznie.

Więcej wieszaków w naszym sklepie.

Wymiary: Długość 90-100 cm

 

ZAPYTANIE

Link do produktu

Wymiary: Długość 90-100 cm


Potrzebny wymiary