Produkty

Stoły, stoliki, ławy

meble industrialne stół drewniany ze starego drewna
meble industrialne stół drewniany ze starego drewnameble industrialne stół drewniany ze starego drewnameble industrialne stół drewniany ze starego drewnameble industrialne stół drewniany ze starego drewnameble industrialne stół drewniany ze starego drewnameble industrialne stół drewniany ze starego drewna

Stół ze starego dębu

Szczególnie blat (grubość 5 cm) jest w tym stole wyjątkowy. Historię dębu, z którego został wykonany opisaliśmy w zakładce "Stół ze starego 100-letniego dębu". W opisywanym stole udało nam się wykorzystać płazy (zewnętrzne ściany domu) z zachowaną ich oryginalną powierzchnią. Zarówno ich kolor i struktura została ukształtowana przez 100 lat przez naturę, która działała na nie w postaci wiatru, słońca czy deszczu. Blat został zabezpieczony bezbarwnym olejowoskiem, aby mógł zachować swój naturalny, oryginalny kolor. Również pręty pochodzą z odzysku. Służyły przez dziesiątki lat jako ogrodzenie w gospodarstwie rolnym. Dziś nadaliśmy im nową funkcję - nóg tego wyjątkowego stołu i uchroniliśmy przed przetopem w hucie. Widać na nich upływ czasu w postaci wżerów. Metal oczywiscie zabezpieczyliśmy w sposób niezauważalny przed wpływem wilgoci.

Pani Marta z Warszawy zanim znalazła naszą stronę www, chciała kupić stół w zagranicznej firmie. Kiedy otrzymała zamówiony stół powiedziała, że stół z firmy Regalia przewyższa wszystkie stoły, które jej się podobały. Dziękujemy, pani Marto, za miłe słowo.

Wymiary: długość - 220, szerokość - 100, wysokość - 78 cm

 

ZAPYTANIE

Link do produktu

Wymiary: długość - 220, szerokość - 100, wysokość - 78 cm


Potrzebny wymiary