Produkty

Stoły, stoliki, ławy

meble industrialne stół drewniany ze starego drewna na metalowej konstrukcji
meble industrialne stół drewniany ze starego drewna na metalowej konstrukcjimeble industrialne stół drewniany ze starego drewna na metalowej konstrukcjimeble industrialne stół drewniany ze starego drewna na metalowej konstrukcjimeble industrialne stół drewniany ze starego drewna na metalowej konstrukcjimeble industrialne stół drewniany ze starego drewna na metalowej konstrukcjimeble industrialne stół drewniany ze starego drewna na metalowej konstrukcjimeble industrialne stół drewniany ze starego drewna na metalowej konstrukcjimeble industrialne stół drewniany ze starego drewna na metalowej konstrukcji

Stół z drewna na konstrukcji z zawiasów

Blat stołu został wykonany z lica starej, ręcznie rżniętej belki. Grubość blatu na zdjęciu wynosi 5 cm.

Każdy blat czyścimy ręcznie, co pozwala na zachowanie naturalnej patyny starego drewna. Blat na zdjęciu ma kolor naturalny i zabezpieczony jest wysokiej jakości matowym olejowoskiem. Dzięki takiemu zabezpieczeniu drewna, nie ulega ono zabrudzeniu na skutek rozlania wina, herbaty lub innego napoju.

Podstawa stołu została wykonana z przedwojennych zawiasów służących do podtrzymywania wrót stodoły. Podstawa na zdjęciu została pomalowana na czarno, ale można również wybrać wersję w kolorze naturalnym, dzięki czemu autentyzm starego metalu zostanie w pełni wyeksponowany.

Ze względu na niepowtarzalność materiału, każdy wykonany przez nas stół będzie unikatowy. Nie ma dwóch identycznych lic starej belki, ani dwóch identycznych przedwojennych zawiasów. To właśnie dzięki swojej niepowtarzalności meble Regalia są tak wyjątkowe.

Jedynymi elementami współczesnymi są śruby do przykręcenia blatu, ale zadbaliśmy o to, by wyglądały jak stare. Efekt ten uzyskaliśmy dzięki ręcznej obróbce kowalskiej, której zostają one poddane, aby ich wygląd harmonizował ze starym drewnem i metalem.

Oświadczenie producenta

Wymiary: długość - 200, szerokość - 90, wysokość - 76 cm

 

ZAPYTANIE

Link do produktu

Wymiary: długość - 200, szerokość - 90, wysokość - 76 cm


Potrzebny wymiary