Wyspy kuchenne drewniane - szafki, szuflady czy wolna przetrzeń - Regalia

Wyspy kuchenne drewniane – szafki, szuflady czy wolna przetrzeń

Kuchnie ze starego drewna tworzymy od lat. I od lat wiemy, że są ludzie, którzy lubią przestrzenne kuchnie otwarte na salon oraz tacy, którzy lubią ten przestrzeń wypełnić wyspą kuchenną. Tych ostatnich jest zdecydowanie więcej. 

Najkrócej wyspę kuchenną opisalibyśmy jako wolnostojące szafki kuchenne przykryte blatem. Ale to duże uproszczenie. Bo poza szafkami mogą to być szuflady, półki, relingi czy wolna przestrzeń – w zależności od potrzeb i wizji właścicieli. Tak stworzona wyspa kuchenna służyć może jako przestrzeń na przechowywanie garnków, naczyń, sztućców czy żywności. Albo montażu sprzętu AGD. 

W naszych realizacjach mebli kuchennych ze starego drewna „REGALIA” przestrzenie pod blatem wysp kuchennych spełniają różnorodne funkcje. Tworzymy wyspy z szafkami ze starego drewna, a dla tych, którzy wolą szuflady – wyspy kuchenne drewniane z szufladami. Tym, którzy lubią inaczej proponujemy półki ze starego drewna – albo przestrzeń na nogi w drewnianej ramie. Na życzenie klientów i dla optymalnego wykorzystania mebla na drewnianych korpusach montujemy relingi, uchwyty na ręczniki czy cokolwiek mogłoby tam zawisie. W ten sposób łączymy urok starego drewna z metalem z odzysku. Wszystko zgodnie z naszą ekologiczną filozofią.

W „REGALIA” proponujemy wyspy kuchenne gotowe. Wyposażając domy i wnętrza, tworzymy także wyspy kuchenne drewniane na wymiar. Małe i duże. Wolnostojące i nietypowe. Wyposażone w szafki i szuflady. Zajrzyj na nasze realizacje, by zyskać inspirację.

 

Przykłady wysp kuchennych drewnianych z różną funkcją przestrzeni pod blatem:

 

Wyspy kuchenne z szafkami i szufladami:

Czyli takie, w których można przechować, schować, ukryć, zamknąć. Nic nie widać.

 

                 

 

Wyspy kuchenne na wymiar z półkami:

Czyli takie, na których możemy poukładać, poustawiać, a gdy trzeba, poprzestawiać. Wszystko widać, chyba że jest zasłonka. Oczywiście na relingu.

           

 

Wyspa kuchenna z relingami i metalowymi uchwytami:

Czyli taka, na której można pozawieszać, posegregować, posuszyć.

           

 

Wyspa kuchenna z przestrzenią na nogi:

Miejsce, gdzie możemy ugotować, upiec, usmażyć czy uprażyć. A potem po tym wszystkim posprzątać.

                       

 

Nasze realizacje z wyspami kuchennymi znajdziesz również tutaj.

Po aranżacje całości kuchni zajrzyj tutaj.

 

 

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds