Stół ze starej 100-letniej sosny - Regalia

Stół ze starej 100-letniej sosny

Właścicielom tego miejsca w Szwajcarii marzył się domek górski «z duszą». Od zawsze lubią drewno, ponieważ nadaje pomieszczeniom przytulności. Nie wyobrażali sobie podłogi z innego materiału…Widząc przepiękne meble robione przez Regalia, różne zdjęcia realizacji, stało się oczywiste, że domek pełen prawdziwego starego drewna i nie tylko na podłodze – to właśnie TO! Stąd pomysł na drewniane ściany i kilka mebli, które w połączeniu z nowoczesnymi elementami dają fantastyczny efekt.
Właściciele chcieli połączyć oryginalność (meble na zamówienie pasujące wielkością i formą), niepowtarzalność,  solidność (100 % starego drewna) i ekologię (recycling) w jednym. I to się udało.
Mimo tego, że początkowo obawiali się np.  drewnianego blatu ze względu na plamy, artystyczne zapędy dzieci, teraz nie wyobrażają sobie innego. A to dlatego, że nasze meble są właściwie zabezpieczone i prosta pielęgnacja pozwala zachować je w doskonałej formie przez długie lata.
To spójrzcie, jak nam wyszło. Oczekiwaliśmy spektakularnego efektu, dlatego działaliśmy kompleksowo. W domu wykonaliśmy meble kuchenne ze starego drewna, na ścianach i suficie zobaczycie naszą Deskę Spod Strzechy, na podłodze rozgościła się Deska Młyńska. Stół w salonie to nasz No.19. Do tego dołożyliśmy blat łazienkowy i szafkę. To prawdziwie drewniany dom.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds