Stół ze starego drewna i metalu industrialny - Regalia

Stół ze starego drewna i metalu industrialny

Kochamy drewno, ale kochamy również metal. Dlatego z największą przyjemnością realizujemy projekty w duchu industrialnym, pasujące do wnętrz loftowych.
Stare, wiekowe drewno poza swoją niebywałą jakością oferuje coś jeszcze. To magiczne zestawienie kolorów, faktur i ukrytych historii rzemieślników i ich dziedzictwa.
Blat stołu wykonany został ze starej, wiekowej belki i ma zachowaną, oryginalnie starą powierzchnię ręcznie rżniętą.
Każdy blat czyścimy ręcznie, co pozwala na zachowanie naturalnej patyny starego drewna. Blat na zdjęciu ma kolor naturalny i zabezpieczony jest wysokiej jakości matowym olejowoskiem. Dzięki takiemu zabezpieczeniu drewna, nie ulega ono zabrudzeniu na skutek rozlania wina, herbaty lub innego napoju.

Podstawa stołu została wykonana ze starych rur i prętów.

Ze względu na niepowtarzalność materiału, każdy wykonany przez nas stół będzie unikatowy. Nie ma dwóch identycznych lic starej belki. To właśnie dzięki swojej niepowtarzalności meble Regalia są tak wyjątkowe.
Jedynymi elementami współczesnymi są śruby do przykręcenia blatu, ale zadbaliśmy o to, by wyglądały jak stare. Efekt ten uzyskaliśmy dzięki ręcznej obróbce kowalskiej, której zostają one poddane, aby ich wygląd harmonizował ze starym drewnem i metalem.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds