Stół na metalowych kulkach przy ścianie ze starych desek - Regalia

Stół na metalowych kulkach przy ścianie ze starych desek

W tym klimatycznym wnętrzu zagościł stół z blatem ze starego drewna na metalowej postawie. To mebel prosty w formie, przyciągający uwagę detalami. Blat to wiekowe drewno, które sto lat temu rzemieślnicy obrabiali piłą. Ślady po narzędziach są widoczne i wyczuwalne pod palcami. Blat mieni się ciepłymi odcieniami naturalnych brązów. Solidny kawał drewna potrzebował mocnego wsparcia. Dlatego z metalu z odzysku w naszej kuźni przygotowaliśmy minimalistyczną podstawę ze starych rur. Ale nie bylibyśmy sobą, jakbyśmy nie podkręcili tematu:). Dlatego każdą metalową nogę ozdobiliśmy kulą. Ciekawie, ale bez przesady, jak powiedzieli zadowoleni właściciele.

Przyjrzeliście się ścianie, przy której stoi stół? Została otulona naszymi Srebrnoszarymi Deskami Wypalonymi przez Słońce. Wiekowe deski zastosować można do wykończenia całej ściany, jej fragmentu lub sufitu. To deski wyjątkowe, które wprowadzą do wnętrza niesamowity klimat.

Deski srebrnoszare mają ciekawą i niespotykaną barwę. To połączenie beżów, ciemnych brązów i szarości z delikatną srebrną poświatą. Ten wyjątkowy kolor to zasługa zacienionej, około 100-letniej lokalizacji na północnej stronie budynków. Ich kolor jest nostalgiczny, tajemniczy, zszarzały.

Mają wspaniałą strukturę i wyżłobienia, które stworzyła natura: deszcz i wiatr przez dziesiątki lat ekspozycji. Takiego efektu nie da się osiągnąć przez postarzanie czy inne współczesne techniki. Bardzo ocieplają wnętrze i wprowadzają sporo tajemniczości.

 

 

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds