Ściany otulone starym drewnem w sypialni w siedlisku - Regalia

Ściany otulone starym drewnem w sypialni w siedlisku

Wiekowe deski można zastosować, jak tu do wykończenia fragmentu ściany lub sufitu. To deski wyjątkowe, które ocieplają wnętrze, wprowadzają do niego niesamowity klimat.
Deski Jasnobrązowe to najjaśniejsze deski w naszej kolekcji. Ich piękna słomkowo-złota barwa, to zasługa wcześniejszej lokalizacji na wschodniej i zachodniej stronie budynków – zatem słońce nie muskało ich bardzo intensywnie.
Mają wspaniałą strukturę i wyżłobienia, które stworzyła natura: deszcz i wiatr przez dziesiątki lat ekspozycji. Takiego efektu nie da się osiągnąć przez postarzanie czy inne współczesne techniki.
Oprócz wyjątkowego efektu, stare drewno ma również wiele innych zalet. Jest twardsze i odporniejsze na ścieranie niż młode drewno. Jest żywiczne, a co za tym idzie – odporne na działanie szkodników. W odróżnieniu od postarzanego młodego drewna, stare drewno było sezonowane kilkadziesiąt (a czasem nawet kilkaset) lat, dzięki czemu prawdopodobieństwo wystąpienia wypaczeń, skrzywień i skręceń praktycznie nie istnieje.
Chcemy zachęcić Was do wykorzystania starych desek jako elementu wystroju wnętrz – np. ścian i sufitów. Możliwości jest mnóstwo. Od niewielkiej aranżacji, takiej jak np. zabudowa kominka czy wezgłowia łóżka, po wyłożenie kilku ścian czy sufitów.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij