Regał ze starych dachowych łat i Ciemnobrązowych Desek Wypalonych Przez Słońce - Regalia

Regał ze starych dachowych łat i Ciemnobrązowych Desek Wypalonych Przez Słońce

Reol

Specjalizujemy się w tym co nieszablonowe, inne i jedyne. Stare drewno i wyrysowana na nim historia pozwalają TWORZYĆ, A NIE ODTWARZAĆ.
Ten regał powstał ze starych dachowych łat i Ciemnobrązowych Desek Wypalonych Przez Słońce. To bardzo nowoczesny design. Regał jest lekki i przestrzenny. Doskonale wypełnia swoją funkcję eksponując na półkach oryginalną ceramikę, ważne pamiątki i skrywając w dolnych szafkach to, co ma być ukryte.
Jego konstrukcja była dla nas wyzwaniem. Wszystkie fronty są trójwarstwowe. Każda warstwa jest ze starego drewna, łączona bez udziału wszechobecnego kleju z formaldehydem – co wyróżnia nas nawet wśród producentów mebli w Europie. A przygotowanie frontów z desek ułożonych pod kątem, aby zachować równowagę między warstwami, wymagało wiedzy, doświadczenia i precyzji. Mamy rzemieślników, którzy to robią.
Przyjrzyjcie się deskom. Mają one piękną, głęboką karmelową barwę. Ze wszystkich naszych desek, to je słońce muskało najintensywniej, ponieważ dawno temu znajdowały się na południowej stronie budynków. Mają wspaniałą strukturę i wyżłobienia, które stworzyła natura: deszcz i wiatr przez dziesiątki lat ekspozycji. Takiego efektu nie da się osiągnąć przez postarzanie czy inne współczesne techniki. Bardzo ocieplają wnętrze i wprowadzają sporo tajemniczości.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds