Regał ukryty w ścianie - Regalia

Regał ukryty w ścianie

Ten regał powstał ze starych dachowych łat i naszych Ciemnobrązowych Desek Wypalonych przez Słońce. Dla oszczędności miejsca, ponieważ regał znajduje się w korytarzu między kilkoma pomieszczeniami, dosłownie wbił się w ścianę. Półki pozwalają na ekspozycję, dolna szafka na schowanie rzeczy.
Trochę danych technicznych. Front szafki jest trójwarstwowy. Każda warstwa jest ze starego drewna, łączona bez udziału wszechobecnego kleju z formaldehydem. Dodatkowym wyzwaniem było przygotowanie frontu z desek ułożonych pod kątem, aby zachować równowagę między warstwami. Łatwe to nie jest, ale dla nas im trudniej tym lepiej.
Jeszcze raz rzućcie okiem na deski. Mają one piękną, głęboką karmelową barwę. Ze wszystkich naszych desek, to słońce muskało najintensywniej, ponieważ dawno temu znajdowały się na południowej stronie budynków. Takie efekty – wspaniałą strukturę, wyżłobienia – otrzymujemy prosto z natury, a nie w wyniku postarzania czy zastosowania innych współczesnych technik.

W tym samym domu, w biurze, przygotowaliśmy także regał ze starego drewna wkomponowany w biurko z plastra starego drewna i drewniane szafki.

 

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds