Okrągły drewniany stół ze starego drewna No.28 - Regalia

Okrągły drewniany stół ze starego drewna No.28

Meble z duszą. Meble z historią w tle. Meble dla pasjonatów. Tak najczęściej określane są nasze wyroby. Ich wyjątkowość jest składową przeszłości i przyszłości, tego, że powstają z surowców uratowanych przed zniszczeniem i tego, że posłużą kilku pokoleniom.

Drewno, z jakiego ręcznie wykonany został stół „przeszło swoje”. Było belkami konstrukcyjnymi warmińskiej stodoły. Zostało dosłownie uratowane przed spaleniem. Przy odrobinie serca, pasji, pracy i czasu przeobraziliśmy je w unikalny i oryginalny mebel.

Stare, wiekowe drewno poza swoją niebywałą jakością oferuje coś jeszcze. To magiczne zestawienie kolorów, faktur i ukrytych historii rzemieślników i ich dziedzictwa. Ten stół powstał w 2012 roku i znalazł swoje miejsce w domu Pana Wojciecha w Sosnowcu. Był wciągany przez górny taras, ponieważ nie mieścił się, aby wnieść go przez drzwi.
Kilka szczegółów tej realizacji – stół o średnicy 180 cm, wysoki na 80 cm. Blat o grubości 8 cm posiada oryginalnie zachowaną, starą powierzchnię ręcznie rżniętą. Dla kontrastu nogi postanowiliśmy pozostawić w surowej, prostej formie ciosanych ręcznie belek o szerokości 15 cm.

 

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds