Meble ze starego drewna w czarnej łazience - Regalia

Meble ze starego drewna w czarnej łazience

Stare drewno to idealny surowiec do aranżacji łazienki. Jakość wypracowana przez dziesiątki lat i właściwe przygotowanie przez rzemieślników w naszej manufakturze pozwalają na jego bliską obecność w towarzystwie często ciepłym i wilgotnym. Spójrz na efekt! Czarne matowe tło ścian pozwala pięknie zaprezentować się surowej w formie komodzie ze starego drewna i ramie lustra.

Regalia w tym wnętrzu:

Komoda ze starego drewna. Blat wykonano z zachowaniem oryginalnej starej powierzchni, ręcznie rżniętej, fronty z Jasnobrązowych Desek Wypalonych Przez Słońce. Uchwyty wykonane przez naszą Manufakturę z metalu z odzysku. Do szuflad zastosowano wysokiej jakości prowadnice marki Blum z funkcją „cichego domykania”.

Rama do lustra ze starych Jasnobrązowych Desek Wypalonych Przez Słońce. Łączenie wykonane pod kątem 90 stopni lub 45 stopni. Rama może być pionowa lub pozioma. Każda rama posiada niewidoczne uchwyty do zawieszenia.

 

Projekt: Helegda Studio

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds