Ława stare drewno i metalNo. 361 - Regalia

Ława stare drewno i metal
No. 361

Jednorożec to mityczne wcielenie doskonałości. Trudno było go zobaczyć, a jeszcze trudniej złapać. Mogła tego dokonać wyłącznie dziewica, cierpliwie czekająca, aż jednorożec dobrowolnie złoży głowę na jej kolanach. Tyle możemy dowiedzieć się z legend. Czy XXI wiek może zaoferować nam jakieś prawdziwe jednorożce? Spieszymy z dobrą informacją: jak najbardziej. Przedstawiamy Wam ławę z naszej kolekcji „Jednorożców”, czyli absolutnie unikatowych mebli wykonanych w jednym egzemplarzu. Ozdobią one w wyjątkowy sposób wnętrza Waszych domów i co najważniejsze nie trzeba ich łowić po lasach przy pomocy dziewicy. Stworzyliśmy kolekcję takich unikatów, będących prawdziwymi białymi krukami.

Każdy Jednorożec Regalia to wyrób, który powstał na bazie niepowtarzalnych elementów żeliwnych, metalowych i drewnianych. Oczywiście wszystkie materiały pozyskane jako surowiec wtórny. Surowce zostały pieczołowicie oczyszczone i przetworzone, a następnie wykorzystane według wcześniej opracowanego projektu. Na koniec zabezpieczone przed korozją i standardową eksploatacją.
Poza charakterystyczną formą oraz wykorzystaniem materiałów z odzysku, o ich wyjątkowości świadczy czas jaki poświęciliśmy na opracowanie konceptu. Dwóch takich samych mebli z tej kolekcji nie wykonamy. Każdego Jednorożca Regalia można złapać tylko raz. Prawdziwa okazja kolekcjonerska.

Siedzisko jednorożcowej ławy wykonane zostało ze starego drewna z celowo zachowaną starą powierzchnią.
Charakterystyczna podstawa to metalowe koła od maszyny rolniczej połączone z zawiasami wykutymi około 100-150 lat temu.
100% – z odzysku
100% – eko

Powierzchnia ławy jest odporna na zabrudzenia, ponieważ nasz każdy mebel jest zabezpieczany wielokrotnie wysokiej jakości naturalnym olejowoskiem. Tworzy on warstwę ochronną, która zabezpiecza drewno przed ścieraniem, wnikaniem brudu, wodą i plamami.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds