Kuchnia ze starego drewna - kuchnia zamknięta „REGALIA” - Regalia

Kuchnia ze starego drewna – kuchnia zamknięta „REGALIA”

Dziś najczęściej wybieranym przez klientów rozwiązaniem jest kuchnia otwarta lub półotwarta. Ale w „REGALIA”nie czujemy ograniczeń. To wspaniały przykład realizacji kuchni zamkniętych.

W„REGALIA” kuchnie to nasza specjalność. Tworzymy kuchnie na wymiar ze starego drewna – z solidnego materiału, solidnym rzemiosłem i na dziesiątki lat. Trwałość starego drewna wykorzystywanego w tworzeniu drewnianych mebli kuchennych jest nieprzeceniona. To drewno cięte przed dziesiątkami i setkami lat, z niezwykle silnych drzew, a potem przez te wszystkie lata  porządnie wysezonowane. To wszystko daje staremu drewnu niebanalną siłę i odporność na wszystko, na co świeże drewno jest tak mało odporne – drewnojada, paczenie, wilgoć.

Tworzone w „REGALIA” meble kuchenne zabezpieczamy naturalnymi olejowoskami, by nadać im jeszcze więcej trwałości, zachować właściwości antybakteryjne drewna i przygotować na trudy kuchennego życia.  

Tworzymy kuchnie drewniane na wymiar, według marzeń i wyobraźni klienta. Skorzystaj z naszych możliwości projektowych, doradczych i rzemieślniczych, gdzie stare drewno łączymy z nowoczesnymi rozwiązaniami i metalem z odzysku. Nasze projekty i realizacje tworzą różnorodne style aranżacyjne, w zależności od wizji i pasji naszych klientów: kuchnie rustykalne, kuchnie tradycyjne, kuchnie nowoczesne, kuchnie prowansalskie, kuchnie industrialne, kuchnie w stylu boho. O czymkolwiek marzycie, zapewniamy, że warto stworzyć kuchnię z nami.

Wyróżnia nas wiele. To z czego tworzymy, jak tworzymy i co tworzymy. Wszystkie elementy  naszych drewnianych mebli kuchennych – czy to fronty, cokoły, czy wnętrza szafek i szuflad wykonane są w pełni z wiekowego drewna. Dla bezpieczeństwa i zdrowia naszych klientów i ich rodzin nie stosujemy płyt drewnopodobnych, laminatów, sklejek, które emitują szkodliwy dla zdrowia formaldehyd.

Więcej naszych kuchennych realizacji znajdziesz tutaj. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: regalia.eu.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds