Kuchnia ze starego drewna – Rustykalny Styl i Elegancja, Regalia

Kuchnia ze starego drewna inna niż wszystkie

Kuchnia ze starego drewna Kuchnia z wiekowego drewna Kuchnie Regalia Kuchnie Regalia Kuchnie Regalia Kuchnie Regalia

Kuchnia ze starego drewna

Kuchnia ze starego drewna wykonana w całości przez „REGALIA”. Fronty szafek i szuflad wykonane z Jasnobrązowych Starych Desek Wypalonych Przez Słońce. Wypełniona starym drewnem rama łączona pod kątem 45 stopni to styl, który nadaje im rustykalnego charakteru i sielskości. Choć niby wszystko w ramach, a jednak są elementy  aranżacji, które się im wymykają. Zabudowa ukrywa piękny kolor starych desek, ale wybaczyliśmy ten pomysł z trzech powodów. Po pierwsze widząc efekt – zieleń Benjamina Moore’a, która pięknie zdobi wnętrze. Po drugie, znając powód – kolor miał przełamać dużą ilość drewna w starym, odnowionym domu.  I po trzecie – bo jest jeszcze wyspa kuchenna ze starego drewna, która pięknie eksponuje jego naturalny kolor.

Jak zawsze przy naszych realizacjach w kuchniach ze starego drewna, drewniane jest wszystko: korpusy, wewnętrzne półki i fronty. To, co w środku – z Rdzenia Belki, czyli równe i gotowe na naczynia, garnki i co tylko ma się na nich znaleźć. To, co widoczne – z powierzchnią Ręcznie Rżniętą, czyli lekko spracowaną. Ale co to za praca! Wyłącznie natury. I naszych rąk, które ją starannie odkurzyły. Stare drewno tworzy więc wszystko, co widać i czego nie widać. Bo dla nas jest ważne to, co na zewnątrz i to, co w środku. Nie udajemy. Choć… Przyznamy, że coś może dawać Wam złudzenie. Tam, gdzie widzicie stare belki, tam sprytnie harcują stare deski. By było spójnie, to Jasnobrązowe Stare Deski Wypalone przez Słońce. Zamocowaliśmy je jako obudowę oryginalnych cienkich belek konstrukcyjnych w tym kapitalnie wyremontowanym domu, by nadać im charakteru. 

Stare drewno to również wykonana przez nas obudowa okien – zachowanych w naturalnym stanie, podczas remontu jedynie właściwie odczyszczonych – oraz parapety. Wszystkie te elementy wykonane z wiekowej sosny z powierzchnią Ręcznie Rżniętą. 

Na podłodze wspaniała płytka ceglana. Ułożona w jodełkę, by dodać sielskości. Ma jej jeszcze więcej, gdyż na życzenie klienta została technicznie przybrudzona – by kolor nie uderzał nienaturalną nowością i zbyteczną jaskrawością.

Blat to granit Bianco Perła, płomieniowany – pięknie komponuje się z całością kuchni ze starego drewna. A uchwyty szafek i szuflad to nasz metal z odzysku. Tutaj w oryginalnej wersji odzyskanych uchwytów i w kolorze złotym, by współgrał z pozostałymi elementami aranżacji.

Jednym słowem, piękna kuchnia ze starego drewna.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds