Kuchnia z wiekowej sosny - Regalia

Kuchnia z wiekowej sosny

Nie sposób powiedzieć o tej kuchni w kilku słowach, może na początek, że to w 100% oryginalna, stara sosna z odzysku. Natura zdziałała cuda. O nowej historii wiekowego drewna i jak historia kołem się toczy, opowiedzieli właściciele tego nietuzinkowego wnętrza.
„Pewnego dnia wpadliśmy na pomysł zamieszkania w górach. Trafiliśmy na dom, który zdobył nasze serca od pierwszego spojrzenia – stary stuletni z niepowtarzalnym klimatem, gdzie wchodzisz i wreszcie czujesz się jak w domu. Część domu to drewniane stopy, belki, podłogi.
Co ciekawe, na kilku meblach będących w domu znaleźliśmy znaczek Regalia. Potem okazało się, że one też mają swoje lata i są z początku waszej działalności.
Dom wymagał w pewnej części remontu, także kuchnia. Długo myśleliśmy, co by pasowało do tego domu. Szukając kuchni drewnianej, trafiliśmy właśnie na ofertę Regalia. I tak powstały meble idealnie pasujące do tych wnętrz, z historią równie piękną jak ten dom. Żadna inna kuchnia nie pasowałaby tak bardzo do tego miejsca, jak właśnie ta. Teraz są modne nieskazitelne, gładkie, błyszczące kuchnie. Ta jest ich przeciwieństwem – faktura drewna, wzór sęków, niepowtarzalność każdej deski, barwa, zapach. Mimo to w środku ukryte są nowoczesne systemy, które ułatwiają korzystanie z niej.
Kącik śniadaniowy z magicznymi małymi szufladami, schowkami, stał się miejscem, w którym toczy się teraz życie rodzinne. Zrobiliśmy także skrytkę, która stała się teraz integralną częścią kuchni, metalowe okucia półek, wieszaki ze starych metalowych części stodół, drewniane półki dopełniają klimat starego rustykalnego domu, w którym kuchnia stała się jego sercem. Dziękujemy.”
My również dziękujemy – za zaufanie, za wrażliwość i szczerą sympatię dla historycznych surowców – drewna, metalu z odzysku, które pozwoliły stworzyć kuchnię jedyną na świecie.
Wybierając nasze kuchnie ze starego drewna otrzymujecie też najnowsze rozwiązania, które gwarantują funkcjonalność i niezawodną jakość użytkowania mebli.
Fronty szafek są trójwarstwowe (trzy warstwy starego drewna), korpusy to także drewno z odzysku, które sezonowane od 100 lat, daje pewność i niezmienną jakość.
Sprawne i ciche otwieranie szafek kuchennych zapewniają systemy Servo-Drive, Aventos, zawiasy z cichym domykiem. Prowadnice są dedykowane zwiększonemu obciążeniu szuflad z naturalnego, wiekowego drewna.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij