Kuchnia drewniana z wyspą - Regalia

Kuchnia drewniana z wyspą

Maßgeschneiderte Küchenmöbel aus Holz

Kuchnia ze starego drewna z drewnianą wyspą to marzenie wielu naszych klientów. A my oczywiście jesteśmy po to, by je spełniać. 

W „REGALIA” dbamy o to, by wyspa kuchenna doskonale współgrała z aranżacją i drewnianymi meblami kuchennymi, a jednocześnie była meblem, który wygląda pięknie z poziomu salonu – bo na niego zwykle wychodzi. 

Nasza manufaktura to miejsce, gdzie kuchnia, salon i dzieląca je wyspa spotykają się w harmonii i pięknie starego drewna. Tworzymy aranżacje, w których drewniane meble kuchenne idealnie współpracują z meblami ze starego drewna do salonu, a drewniana wyspa dba o to, by je estetycznie łączyć.

Kuchenna wyspa drewniana może pełnić wiele funkcji – stołu, blatu roboczego, zlewu, płyty grzewczej. I w każdej wygląda doskonale. Może być dłuższa, krótsza, szersza, węższa, prostokątna, kwadratowa czy półokrągła – jakąkolwiek sobie wymarzycie. Piękna, gdy w pełni drewniana z elementami metalu z odzysku, ale również wspaniała, gdy połączona z kamiennym blatem.

Wyspa kuchenna ze starego drewna tworzy bliskość dla ludzi – bo można się przy niej gromadzić, ale jednocześnie dystans dla wnętrz – bo je oddziela. I doskonałe jest w niej to, że robi to bardzo dyskretnie.

W„REGALIA” tworzymy kuchnie na wymiar ze starego drewna. Stare drewno odzyskujemy z szacunkiem do natury, lokalnej architektury i szlachetności materiału.  Starannie je selekcjonujemy, wybierając najlepsze i suszymy. Każdy mebel i produkt wyrabiają pieczołowicie nasi rzemieślnicy, by nadać nowe życie staremu drewnu. A gotowe wyroby zabezpieczamy. Olej wnika wgłąb drewna, zabezpieczając je od środka, a wosk ochrania je od zewnątrz. Wszystko po to, by meble kuchenne ze starego drewna „REGALIA” były odporne na plamy, wilgoć i drewnojady.  

Więcej naszych kuchennych realizacji znajdziesz tutaj. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: regalia.eu.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds