Korytarz wypełniony starym drewnem - Regalia

Korytarz wypełniony starym drewnem

łCzęsto pokazujemy się z rozmachem w salonie, często choć nieśmiało zaglądamy do sypialni, często załatwiamy coś w łazience albo ukrywamy się w szafach czy szufladach. Tutaj jesteśmy dostrzegalni od samego wejścia. To realizacja, w której wyroby ze starego drewna „REGALIA” witają wyglądają z korytarza. A wyglądają świetnie – zdaniem naszym, klienta i jego gości.

Aranżacja tego wnętrza to stare drewno w połączeniu z surową bielą murów, czyli drzwi ze starego drewna zamocowane w jasnych ścianach korytarza, stare belki na suficie oraz stare deski na podłodze. 

Drzwi stworzyliśmy z Ciemnobrązowych Starych Desek Wypalonych Przez Słońce. Wykonane zostały w konstrukcji ramowej, wizualnie podzielonej na trzy części, z deskami ułożonymi na zmianę pionowo i poziomo – dla przełamania perspektywy i monotonii. Zawiasy i klamki to także metal z odzysku. Odczyszczony i solidnie zabezpieczony. Na życzenie klienta przybrały kolor brudnego złota. 

Sufit to stare cienkie belki obudowane starymi deskami „REGALIA”: Ciemnobrązowe Stare Deski Wypalone Przez Słońce. W ten sposób pięknie komponuje się z całością wnętrza. 

Podłoga wykonana została z litego drewna. To nasza deska podłogowa – spichlerzowa.  Deski te wykonujemy z rdzenia oryginalnych starych belek. Wiekowe drewno charakteryzuje się lepszą twardością i odpornością na ścieranie niż deski nowe lub postarzane, ponieważ ma większą gęstość słojów i jest żywiczne. Nasze deski podłogowe ze starych belek są heblowane i poddawane specjalnej strukturyzacji. Dzięki czemu chodząc boso po takiej podłodze, wyczuwa się słoje drewna. Deski posiadają pióro-wpust i są przygotowane do nałożenia olejów czy wosków.

To wszystko sprawia, że korytarz z aranżacją ze starego drewna czyni dom wyjątkowym. A stąd już tylko krok do innych, magicznych pomieszczeń.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds