Komoda łazienkowa z szufladą i drabina ze starego drewna - Regalia

Komoda łazienkowa z szufladą i drabina ze starego drewna

Do wytworzenia tej komody dobraliśmy belki ręcznie ciosane, które stały się nogami, belki ręcznie rżnięte, które zamieniliśmy w blaty. Przyznacie, że komoda wygląda imponująco.
Jedyną nową rzeczą w komodzie są zainstalowane w szufladach wygodne prowadnice firmy Blum, typu push-to-open. Dzięki takiemu systemowi niepotrzebne są uchwyty.
Blat górny ma grubość 5 cm, dolny 5 cm.
A jeśli nie macie pomysłu na wieszak, to może warto w łazience postawić drewnianą drabinę. Nasze drabiny zostały wykonane z ręcznie ciosanych, stuletnich krokwi ze szczeblami wykonanymi ze starego drewna lub – w okresie zimowym – z gałęzi drzew liściastych powalonych przez bobry i okorowanych przez zwierzęta leśne lub kozy.
Do wykonania drabiny zastosowaliśmy tradycyjną technikę łączenia szczebli na kliny. Szczebel nacinany jest wzdłuż, a potem rozpierany klinem, żeby zaklinował się na stałe w otworze. Prosta technika stosowana już przez naszych pradziadów, a jakże skuteczna.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds