Komoda, która zachwyca w łazience - Regalia

Komoda, która zachwyca w łazience

Łazienka, w której klimat tworzy komoda ze starego drewna.

Komodę stworzyliśmy ze starego drewna powierzchnią Ręcznie Rżniętą oraz ze starych Desek Spod Strzechy. Wykonana została w konstrukcji ramowej.

Solidne nogi ze starych belek z powierzchnią Ręcznie Rżniętą tworzą mocną podstawę, która z lekkością unosi szafki, szuflady i odkrytą półkę. Fronty szafek i szuflad wykonane z Desek Spod Strzechy w konstrukcji ramowej. Ten rodzaj desek jest wyjątkowy. To drewno, które przez dekady lub wieki miało schronienie pod strzechą domostwa. Dzięki temu jego miękisz nie został wypłukany przez deszcz ani wydmuchany przez wiatr, co sprawia, że deski te są nieco gładsze i mniej charakterne niż Deski Wypalone przez Słońce. Ich barwa jest jasna, z mieszanką ciepłych i zimnych tonów, co daje wrażenie wprowadzonych do wnętrza promieni słońca. Dolna półka komody z powierzchnią Ręcznie Rżniętą jest masywna i naga, jak w łazience przystało. Pomieści wiele i udźwignie dużo dzięki swojej grubości 5 cm. 

Komodę wyposażyliśmy w równie piękne, co praktyczne uchwyty wykonane z metalu z odzysku. 

Zarówno drewno jak i metal zabezpieczone są tak, że łazienka im niestraszna. Dlaczego? Prawdziwe stare  drewno to jakość i gwarancja trwałości. Kiedyś drzewa rosły powoli, dziko, w rzadszych skupiskach, co dawało im szersze słoje, a tym samym większą siłę, twardość i wytrzymałość. Drzewa ścinane były wyłącznie zimą, kiedy soków było mniej, co sprawia, że było ono bardziej odporne na choroby i grzyby. A my zabezpieczamy je naturalnymi olejowoskami, które dają mu ochronę, a jednocześnie pozwalają oddychać. Dlatego stare drewno to idealny materiał również do łazienek. 

My lubimy te ich aranżacje, które mają drewna wiele. Ale jak widać, nawet jedna komoda potrafi sprawić, że łazienka zachwyca. 

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds