Ekskluzywny stół ze starego drewna i metalu w Wieliczce - Regalia

Ekskluzywny stół ze starego drewna i metalu w Wieliczce

Zapraszamy do Wieliczki, do regaliowego domu Pana Juliusza i jego rodziny.

Dlaczego rodzina Pana Juliusza wybrała naszą Manufakturę? „Pewnie każdy pamięta stare meble swoich dziadków. Ich zapach, ciekawe kształty, które budziły wyobraźnię i ciekawość. Meble Regalia cenimy za ów niepowtarzalny urok starego drewna i metalu. Cieszy nas, że materiał ten uzyskuje „kolejne” życie w nowej formie, wnosząc swoją, często niezwykłą historię do naszego domu. Tworzy to zupełnie nową, ciepłą narrację. Tak powstało miejsce przyjazne, pełne uroku, kryjące w sobie wiele nadal niedopowiedzianych wątków.”

Mówimy, że to regaliowy dom. Dlaczego? Znacie nasze podejście i szacunek do natury, niemarnowania, dawania nowego życia. I w tym z właścicielami rozumieliśmy się bez słów. Po drugie, działaliśmy kompleksowo. W domu nie ma pomieszczenia, w którym nie byłoby naszych mebli czy materiałów do wykończenia wnętrz. Ściany z płytek ceglanych z odzysku, drzwi ze starego drewna, biblioteka, stoły, łóżko w sypialni, komody. Dwa rodzaje drewna – dąb i sosna oraz różne powierzchnie – ręcznie ciosane i rżnięte. Można jeszcze wiele wymieniać. A Wy koniecznie wszystko dokładnie obejrzyjcie, bo są tu prawdziwe perełki.

Na zdjęciach ekskluzywny stół ze starego drewna i metalu z odzysku No. 19.

My jesteśmy zachwyceni efektem. A Ty co myślisz?

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds