Drewniany domek górski "z duszą" w Szwajcarii - Regalia

Drewniany domek górski „z duszą” w Szwajcarii

Zapraszamy do niesamowicie klimatycznego drewnianego domu w Szwajcarii. Jaki miała pomysł na swoje miejsce na ziemi jego właścicielka?

«Marzył nam się domek górski «z duszą». Od zawsze lubimy drewno, ponieważ nadaje pomieszczeniom przytulności. Nie wyobrażam sobie podłogi z innego materiału…Widząc przepiękne meble robione przez Regalia, różne zdjęcia realizacji, stało się oczywiste, że domek pełen prawdziwego starego drewna i nie tylko na podłodze – to właśnie TO! Stąd pomysł na drewniane ściany i kilka mebli, które w połączeniu z nowoczesnymi elementami dają fantastyczny (dla nas) efekt.

Chcieliśmy połączyć oryginalność (meble na zamówienie pasujące wielkością i formą), niepowtarzalność,  solidność (100 % starego drewna) i ekologię (recycling) w jednym. I to się udało. Bardzo się wszystkim nasz domek podoba, zresztą jak mogłoby być inaczej… wasze rzeczy są przepiękne.»

To spójrzcie, jak nam wyszło. Oczekiwaliśmy spektakularnego efektu, dlatego działaliśmy kompleksowo. W domu, oprócz ściany z drewna z odzysku, wykonaliśmy meble kuchenne ze starego drewna, na suficie zobaczycie naszą Deskę Spod Strzechy, na podłodze rozgościła się Deska Młyńska. Stół w salonie to nasz No.19. Do tego dołożyliśmy blat łazienkowy i szafkę. To prawdziwie drewniany dom.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds