Drewniane mebel do łazienki z wiekowego drewna. Regalia Polska Manufaktura.

Drewniane meble do łazienki w górskim apartamencie we Włoszech

Komoda drewniana Drewniane meble do łazienki Komoda drewniana Komoda drewniana Drewniane meble do łazienki Ramy do luster Ramy do luster Wiekowe drewno w łazience Wiekowe drewno w łazience Drewniane meble do łazienki

Wracamy do górskiego apartamentu w #Canazei, we Włoszech. Tym razem zapraszamy was do łazienek, które stanowią jedność z całym wystrojem wnętrz.
Otulone ciepłym, wiekowym drewnem, w każdym detalu podkreślają klimat i luksusowy charakter tych pomieszczeń.

  • Zaczynając od sufitu ze starych desek, tu zobaczycie nasze Deski Spod Strzechy zabezpieczone przed wilgocią naturalnym olejowoskiem (więcej tu https://regalia.eu/realizacje/deski/).
  • Komody drewniane – korpusy z rdzenia starego drewna, fronty z litego drewna z zachowaną starą powierzchnią ręcznie rżniętą. Szuflady na nowoczesnych prowadnicach Blum Movento, dające pełny wysuw i cichy domyk. Blaty komód to kwarcyt naturalny Negresco precyzyjnie przygotowane przez firmę Stone&Glass.
  • Ramy luster – ze starego drewna ręcznie ciosanego.
  • Drzwi drewniane – lite z wiekowego drewna, ich konstrukcja to deska pozioma bez ramki. Zamontowaliśmy w nich oryginalne stare zamki puszkowe, które zostały oczyszczone i zabezpieczone przed korozją. Drzwi zdobi para oldskoolowych nart.

Drewniane meble do łazienki dodadzą ciepła i przytulności do przestrzeni, a jednocześnie będą funkcjonalne i trwałe.

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds