Barek drewniany w kuchni - Regalia

Barek drewniany w kuchni

Küchenmöbel aus Altholz und recyceltes Metall

W „REGALIA” uważamy, że kuchnia to serce domu. Czyli miejsce, w którym wiele się dzieje, a jednocześnie dające nam poczucie bezpieczeństwa, spokój i rytm równowagi.

Dlatego meble kuchenne ze starego drewna są naszą pasją. Tworzymy je z najwyższą starannością, bez pośpiechu i z wielkim sercem. Wykonujemy drewniane meble kuchenne na wymiar i według indywidualnych oczekiwań naszych klientów. A to dlatego, że wiemy, że Twój dom zasługuje na piękną, ergonomiczną kuchnię.

Materiał – stare drewno – odzyskujemy zgodnie z naszą ekologiczną filozofią i szacunkiem dla lokalnego krajobrazu. Metal, który stanowi uchwyty, relingi, wsporniki to również metal z odzysku. Wykorzystujemy go w oryginalnej formie – po dokładnym odczyszczeniu i zabezpieczeniu przed rdzewieniem lub w formie odlanej w naszej kuźni. Nowoczesne są za to rozwiązania, które stosujemy w systemach otwierania szafek i szuflad. Szczycimy się tym, że w kuchniach ze starego drewna „REGALIA” wnętrza szafek i szuflad są tak samo profesjonalne jak fronty czy blaty. 

Niedowierzających, że stare drewno jest doskonałe do kuchni zapewniamy, że to materiał sezonowany przez dziesięciolecia, a następnie przez nas wyselekcjonowany i ponownie wysuszony, więc jego odporność na wszelkie szkodniki, w tym wilgoć jest niezwykła. Stare drewno jest zatem wspaniałe również na blat.
Wykończenie wyrobów drewnianych „REGALIA” naturalnym olejowoskiem sprawia, że jest ono chronione i zachowuje swoje właściwości antybakteryjne.

A kuchnie ze starego drewna tworzymy na wymiar w aranżacjach wszelakich. W tych realizacjach przedstawiamy różne style ze wspólnym elementem – drewnianym barek w kuchni. 

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds