Aranżacje kuchni drewnianych „REGALIA” otwartych na salon - Regalia

Aranżacje kuchni drewnianych „REGALIA” otwartych na salon

Kuchnia z drewna Maßgeschneiderte Küchenmöbel aus Holz

Oto kilka przykładów naszych realizacji kuchni otwartej na salon.

Kuchnie „REGALIA” to nasze flagowe wnętrza. Tworzymy funkcjonalne i trwale kuchnie ze starego drewna. Drewniane meble kuchenne „REGALIA” to piękne wyposażenie kuchennego wnętrza, z miejscem na pracę, przyjemność i rozmowy. Stare drewno w kuchni to materiał doskonały. Wypracowana przez dziesiątki lat struktura drewna to zarówno jego wewnętrzna siła i odporność na wilgoć, jak i wspaniała stara powierzchnia zewnętrzna. Wszystko zabezpieczone naturalnymi olejowoskami – tak, by drewnianym meblom kuchennym niestraszne były unosząca się para, ściekająca woda czy wylany przypadkiem  olej.

Najczęstszym rozwiązaniem, jakie uwielbiają klienci, a więc my tworzymy, to kuchnia otwarta na salon. Bez wydzielonej ściany, z otwartością na wnętrza, ludzi i bliskość pomiędzy nimi. 

Zdajemy sobie sprawę, że przy takiej aranżacji istotna jest spójność wyposażenia, a więc  zarówno drewniane meble kuchenne, jak i meble drewniane do salonu. Szczęśliwie, w „REGALIA” tworzymy meble drewniane na wymiar, więc dbamy o każdy szczegół. Efekt naszej rzemieślniczej pracy to kuchnia drewniana spełniająca marzenia klientów. A często mnie brakuje im wyobraźni – a nam zapału, wiedzy i staranności.  

Zachęcamy do skorzystania z naszych zdolności, od projektu, poprzez doradztwo aż do wykonania. W naszych realizacjach łączymy stare drewno z nowoczesnymi rozwiązaniami. A to wszystko okraszamy metalem z odzysku. Pomimo tradycyjnych materiałów, wykonane przez nas wnętrza mogą odzwierciedlać różne style aranżacji kuchni – zgodnie z wolą i miłością naszych klientów: kuchnie rustykalne, kuchnie tradycyjne, kuchnie nowoczesne, kuchnie prowansalskie, kuchnie industrialne, kuchnie w stylu boho. Cokolwiek stworzycie w Waszej wyobraźni, my stworzymy w Waszej kuchni. 

Więcej naszych kuchennych realizacji znajdziesz tutaj. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: regalia.eu.

 

 

Jesteś zainteresowany takimi meblami? Zapraszamy do naszego sklepu.
Sprawdź szczegóły
Masz pytania?
Wyślij wiadomość lub zadzwoń +48 603 065 025
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds