Pielęgnacja starego drewna - jak w kilka minut zabezpieczyć mebel - Regalia

Pielęgnacja drewna - jak w kilka minut
zabezpieczyć mebel

21/04/2022, dodany przez: Regalia

Pielęgnacja mebli ze starego drewna jest bardzo prosta i bardzo ważna, aby zachować ich piękno. Zobacz, krok po kroku, jak możesz to zrobić sam. Ręczne pokrycie mebli Regalia olejowoskami to w pełni naturalne i trwałe rozwiązanie.

1. Potrzebujesz miękkiej, bawełnianej szmatki i olejowosk. To wszystko znajdziesz też w Regaliowym pudełku pielęgnacyjnym.

2. Przed nałożeniem środka do pielęgnacji przetrzyj drewnianą powierzchnię wilgotną szmatką z miękkiego materiału, najlepiej bawełnianego.

3. Nałóż preparat na szmatkę. Pamiętaj, aby była czysta przed każdym użyciem.

4. Drewno nacieraj okrężnymi ruchami (wzdłuż słojów). Możesz użyć pędzelka, aby dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Pamiętaj, że środek pielęgnacyjny zabezpiecza wiekowe drewno przed różnego rodzaju plamami oleju, wina czy herbaty. Zalecamy używanie tego rekomendowanego przez nas. Inne preparaty mogą niekorzystnie wpłynąć na powierzchnię drewna.

5. Odczekaj chwilę aż drewno wchłonie środek pielęgnacyjny.

6. I to już wszystko. Prawda, że proste.

Pamiętaj, ważna jest systematyczność. Powtarzaj pielęgnację co 3-6 miesięcy. Częstszej pielęgnacji wymagają blat stołu, blat w łazience czy kuchni. Rzadziej możemy wykonywać pielęgnację komody czy łóżka z drewna z odzysku. Dbaj o stare drewno. Dzięki Tobie będzie żyło wiecznie!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Pobierz nowy katalog


Nie kupuj drewna w worku. Wejrzyj w naszą filozofię i nowy katalog.

Kliknij tu, by pobrać katalog

This will close in 0 seconds