Jednorożce

Jednorożec to mityczne wcielenie doskonałości. Trudno było go zobaczyć, a jeszcze trudniej złapać. Mogła tego dokonać wyłącznie dziewica, cierpliwie czekająca, aż jednorożec dobrowolnie złoży głowę na jej kolanach. Tyle legenda.

Przenieśmy się teraz do XXI wieku. Przedstawiamy Wam kolekcję "Jednorożców" firmy Regalia, czyli absolutnie unikatowych mebli jednoegzemplarzowych, które ozdobią wnętrza Waszych domów i których nie trzeba łowić po lasach przy pomocy dziewicy. Wystarczy nabyć je u nas.

Każdy Jednorożec Regalia to mebel, który powstał na bazie niepowtarzalnych elementów żeliwnych, metalowych lub drewnianych. Pieczołowicie oczyszczone i zabezpieczone przed korozją stają się inspiracją dla projektów mebli jednoegzemplarzowych.

Sami jeszcze nie wiemy, jakie meble znajdą się w naszej kolekcji Jednorożców. Każdego dnia możemy trafić na jakiś unikatowy element, dzięki któremu powstanie kolejny Jednorożec.

Jedno jest natomiast pewne. Dwóch takich samych mebli z tej kolekcji nie wykonamy. Każdego Jednorożca Regalia można złapać tylko raz. Nie przegapcie więc okazji!